Інтэрнэт-партал «Музеі Беларусі» віншуе з Новым годам!

Паважаныя наведвальнікі і калегі!

Інтэрнэт-партал «Музеі Беларусі» (museum.by) віншуе вас з Новым годам. Напярэдадні свята мы падводзім вынікі мінулага года і ставім мэты на наступны. Кожны марыць, верыць у цуд і чакае ад новага года чагосьці чароўнага. Шчыра спадзяемся, што надыходзячы год будзе напоўнены смехам, радасцю і дарагімі момантамі. Хай кожны ваш дзень будзе новай магчымасцю стварыць незабыўныя ўспаміны. Спадзяемся, што ў вашым доме будзе панаваць атмасфера любові, міру і дабрабыту. Жадаем моцнага здароўя, шчасця і дастатку, каб з лёгкасцю здолець ажыццявіць свае мары.

Хочам выказаць вялікую падзяку супрацоўнікам музеяў Беларусі за тое, што вы былі важнай часткай адыходзячага года. Няхай будучы год падорыць вам масу магчымасцяў, сустрэч і поспехаў, і стане для вас годам прафесійнага росту і рэалізацыі яркіх творчых ідэй. Спадзяемся, што і ў 2024 годзе наша супрацоўніцтва будзе спрыяльным і плённым.

Мы віншуем вас з надыходзячымі навагоднімі святамі і дзякуем за тое, што правялі гэты год з намі.

З Новым годам! З новым шчасцем!